Відкрите заняття з фізкультури "Піжамна вечірка"

Вечірок в світі є багато:
Їх навіть складно всі згадати!
На Кіпрі, в Голівуді, на Багамах.
А в нас в садочку - у піжамах.
Сьогодні у садочку відбулося стилізоване дійство спортивного напрямку "Піжамна вечірка" для дітей старшої вікової групи, мета якої - сприяти розвитку координації рухів при виконанні спортивних вправ та рухливих ігор, виховувати у дітей дружелюбність, створити радісний настрій та веселу атмосферу на святі.
Діти подорожували Африкою, були й на Півночі, пробиралися крізь хащі.
Комплекс ЗРВ "Гламурні діти" містив вправи з обручем під відповідну музику. Не обійшлося на святі і без піжамного показу мод з подушкою на голові, під час якого кожна дитина змогла продемонструвати свою гарну піжаму.
Проводилися такі ігри: "Швидше перекинь подушку", "Спальні мішки", "Перестрибни подушку".
Сценарій "Піжамна вечірка"Завітав на свято Пан Морок, який лякав дітей, забирав їхні подушки, заморожував дітлахів, але Царство Сонця все ж запанувало на Землі, і ми перемогли Мороха.152356601 703761063595866 6517909992923021221 n